دوربینهای مداربسته

خانه / دوربینهای مداربسته

در نصب دوربین مداربسته باید به محل نصب دوربین و کاربرد دوربین مداربسته و کیفیت تصویر توجه کنید.

محل نصب دوربین مداربسته :

برای مکان های سرپوشیده و ساختمان های اداری و مسکونی معمولا دوربین مداربسته دام با استاندارد ip66 مناسب هستند. و در مقابل ورود گرد و غبار و رطوبت مقاوم هستند. البته دوربین مداربسته ای که در محیط داخلی نصب میشود کمتر در معرض رطوبت قرار دارد ولی در شرایط خاص نصب دوربین مداربسته ممکن است دوربین در محیط داخلی هم در معرض رطوبت قرار بگیرد.   برای مکان های باز و محوطه باز, دوربین مداربسته بولت با درجه استاندارد ip66 و ip67 مناسب هستند. در این حالت باید ابعاد محوطه و منطقه مورد حفاظت را در نظر بگیرید و کیفیت دوربین مداربسته و قدرت دید در شب را بر حسب آن انتخاب کنید. نکته مهم در انتخاب دوربین فضای باز توجه به ضد رطوبت بودن دوربین, قدرت دید در شب برای پوشش کامل محوطه تحت حفاظت و کیفیت تصویر دوربین برای ثبت دقیق اطلاعات قانونی مانند چهره انسان و پلاک خودرو است.

کاربرد دوربین مداربسته :

دوربین مداربسته مخفی

بنا به درخواست مشتری برای محل هایی که نیاز به حفاظت نامحسوس دارد نصب میشوند. این نوع دوربین معمولا با کیفیت تصویر ۱ و ۲ مگاپیکسل و با میکروفن و بدون میکروفن تولید میشوند. انز این مدل دوربین ها به راحتی مخفی میشود و اندازه کوچکی دارند. نکته مهم در این مدل دوربین مداربسته عدم استفاده از نور مادون قرمز برای جلوگیری از شناسایی دوربین است و محل نب دوربین مداربسته مخفی باید با روشن کردن لامپ نور کافی داشته باشد.

دوربین مداربسته چشم ماهی

, این نوع دوربین برای پوشش تصویر ۱۸۰ درجه یا ۳۶۰ درجه برای محل های سرپوشیده نصب میشوند. دوربین مداربسته چشم ماهی مجهز به میکروفن و بلندگوی داخلی هستند.

دوربین مداربسته اسپیددام

, این مدل دوربین در محل های باز و برای پوشش تصویر منطقه ای بزرگ استفاده میشوند. این مدل دوربین مداربستهمعمولا دارای برد دید در شب ۱۰۰ تا ۵۰۰ متر هستند.

دوربین مداربسته پلاک خوان

, برای ثبت پلاک خودرو که در تصویر دوربین ظاهر میشود کاربرد دارد. در حال حاضر دوربین مداربسته پلاک خوان هایک ویژن از انواع پلاک ایران به خوبی پشتیبانی میکنند. نحوه عملکرد مداربسته پلاک خوان به این صورت است که با ظاهر شدن پلاک خودرو در تصویر, دوربین تصویر پلاک را از تصویر جدا و به صورت عکس ذخیره میکند. این عکس ها قابل جستجو و تبدیل به متن هستند.

کیفیت تصویر :

دوربین مداربسته با کیفیت تصویر ۱ تا ۱۲ مگاپیکسل تولید میشوند. هرچه کیفیت تصویر بالاتر باشد, جزییات تصویر بهتر مشخص میشود. برای ثبت جزییات قانونی مانند چهره انسان و پلاک خودرو بهتر است از دوربین مداربسته حداقل ۴ مگاپیکسل استفاده کنید. برای محوطه های کوچک و راهروها می توان از دوربین با کیفیت تصویر ۱ یا ۲ مگاپیکسل نیز استفاده کرد.

جهت سفارش خرید و نصب با ما تماس بگیرید.۰۹۱۸۷۲۹۱۸۰ مهندس حق پناه

هجده ماه گارانتی تعویض و ده سال خدمات پس از فروش

پذیرش سفارش نصب و فروش فقط در منطقه شهرستانهای اورامانات-پاوه-جوانرود-روانسر-ثلاث. و مرکز استان . میسر میباشد

تلفن تماس-۰۹۸۷۳۲۹۱۸۰   مهندس حق پناه